DZWOŃ DO NAS 24H/7

+48 512 046 050

Szukaj
Close this search box.

Hotel dla zwierząt

Lub zadzwoń:

+48 512 046 050

Dodatkowe usługi

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie pieski i kotki są mile widziane, bez względu na rozmiar i charakter.
Opiekuję się chomikami, myszkami, świnkami morskimi, szczurkami, rybkami, papużkami, także w ich własnych domach.
Dla kotów przeznaczona jest oddzielona i bezpieczna przestrzeń.

Przyjęcie zwierzęcia do hotelu poprzedzone jest wywiadem dotyczącym Jego preferencji i opieki oraz podpisaniem umowy. Trzeba posiadać aktualne szczepienia na wściekliznę (ważne 1 rok), przeciw chorobom wirusowym (raz w roku) i odrobaczyć nie później niż 3 miesiące przed przyjazdem, chyba, że weterynarz zaleci inaczej.  Koty na wściekliznę i przeciwko chorobom zakaźnym (1 w roku). Książeczka zostaje ze zwierzęciem.

Zwierzęta wychodzące na spacery powinny mieć obrożę przeciw pchłom i kleszczom oraz adresówkę z danymi właściciela przy obroży.

Razem z pupilem proszę przynieść Jego karmę, smakołyki, miskę, posłanie, zabawki w celu szybszej aklimatyzacji i braku problemów żołądkowo-jelitowych lub alergii pokarmowych. Możliwe jest przyjęcie zamrożonego jedzenia lub już poporcjonowanego w plastikowych pojemnikach. Proszę o podpisanie imieniem psa/kota przyniesionych porcji. Hotel nie odpowiada za zwykłe użytkowanie lub zniszczenie przyniesionych rzeczy przez ich pupila.

Nie przewiduje się odwiedzin. Można podglądać pupila przez Internet lub przesyłanymi zdjęciami.

W przypadku notorycznego, codziennego, kilkukrotnego, wielorazowego sikania psa/kota w mieszkaniu, poza spacerami, poza matą czy kuwetą stojącą w mieszkaniu, będą naliczane kary za sprzątanie, w wysokości 100% stawki dobowej za psa/kota za każdą dobę przebywania w hotelu.


Jeśli przyjęte do hotelu zwierzę będzie brudne, tj. śmierdzące, brudne w kupie lub innej substancji, niewyczesane, ze strąkami, „z uklejoną sierścią” czy inną nieczystością, hotel zastrzega sobie prawo do wykąpania i wyczesania zwierzęcia za odpłatnością, w wysokości 1 doby usługi hotelowej za kąpanie i 1 doby usługi hotelowej za wyczesanie.

Poznaj klientów mojego hotelu